Викладачі

Олексій Корчагін
Маленький простір, 11:00
мультиінструменталіст, практик

Закінчив Уманське музичне училище по класу саксофона, диригента духового оркестру, чоловічого вокального ансамблю.

Більше 10 років досліджує і вивчає вплив духових архаїчних інструментів на людину (та й музики в цілому) Проводить сеанси музичної звукорезонансної терапії. Володіє такими інструментами: вірменський дудук, індійська флейта бансурі, турецький ней (суфійський ней), ірландський вістл, болгарський кавал.

Автор і ведучий Релакс - імпровізації "7 квітів лотоса", побудованій на повноцінному розслабленому тіла і розуму від інформаційної та фізичного навантаження через музику.


Катерина Вашталова
Великий простір, 11:00
Сертифікований фахівець з соматичного навчання і клінічної соматики Т. Ханни, Звукотерапії і Голосових практик

Учасниця семінарів за методом Фельденкрайза (J.Wegier, E.Bloom), Краніосакральна терапія (The Апледжер інститут), інтегративної танцювально-рухової терапії (А.Гіршон),Embodiment Integration Training (M.Walsh), Axis Syllabus ( F.Faust, F.Pedulla), Буто & Performance (V.Tszin, S.Heller, Т.Kudo), контактної імпровізації (E.Mueller) і ін.

Професійний перекладач в області психології, тілесної терапії і невербальної комунікації.

Викладач авторських курсів англійської мови "Body&Mind English".
В'ячеслав Смірнов
Великий простір, 19:00
Лікар-терапевт, спеціаліст по реабілітації, рефлексотерапії та остеопатії.

Сертифікований інструктор Міжнародної федерації йоги та чемпіон світу по йога-спорту 2004 року.

Засновник Школи йоги та систем оздоровлення
Людмила Мова
Великий простір, 13:00
Доцент кафедри сучасної хореографії КНУКіМ, кандидат психологічних наук, психолог.

Хореограф, провідний спеціаліст з техніки сучасного танцю (контемпорарі, імпровізація і Лабан-аналіз)

Фахівець в області танцювально-рухової та арт-терапії, викладач психології та сучасного танцю, фасилітатор психотерапевтичних груп, індивідуального консультування (юнгіанскій підхід).

Авторка понад 40 наукових статей і співавтор навчального посібника «Арт-терапія в соціальній сфері».
Сергей Семичев
Великий простір, 17:00
Танцівник, перформер, викладач контактної імпровізації, масажист, мануальний терапевт.

Член асоціації народної мануальної терапії, учасник міжнародної конференції з методів оздоровлення організму, проходив навчання в української асоціації тайських оздоровчих систем, вісцеральна хіропрактика(метод А.Ф. Огулова)
Оля Кузіна
Маленький простір, 18:00
Викладач контактної імпровізації та імпровізаційного руху, програм з розвитку тілесного інтеллекту.

Тілесний терапевт: терапія міофасциальної тканини, нейром'язове перепрограмування паттернів руху, тілесний підхід у роботі з емоціями.

Викладач та перформер у ряді партнерських проектів з Литвою, Португалією, Італією, Грузією, Німеччиною, Польшою. Співорганізатор міжнародних фестивалів з КІ "Dance is Peace" и "Dancefulness"; фасилітатор лабораторій з контактної імпровізації.

Займаюсь дослідженням в області соматичних практик (соматика, метод Фельденкрайзу, Ідеокінезиз), інтеграції іх з мануальними і массажними техніками, поєднанням інструментів руху та голосу у імпровізації.
Катя Таранова
Маленький простір, 15:30
Bodymind практик, тілесний терапевт, викладач контактної імпровізації.

Практикуючий сертифікований терапевт (краніосакральна терапія та вісцеральна остеопатія). Студента International School of Osteopatic Medicine.

Викладає рух та контакту Імпровізацію.
Постійно навчається різним напрямкам соматичних практик, основними з який є контактна імпровізація (Nita Little, Brenton Chеng, Benno Voorham, Катя Басалаєва), Axys Syllabus (Frey Faust), Body-Mind centering (Nina Wehnert), Буто (Валентин Цзин) та ін.

Організатор і фасилітатор різних заходів в Києві і (час від часу) в світі, в тому числі Фествиалю сучасної тілесності ВТІЛО.
Оксана Бєлова-Орловська
Маленький простір, 19:30
Психолог, коуч (Пітер де Бір, 2004), трансформаційний коуч (сертифікат Пітер Врицен), практик невербального коучингу (сертифікат Стюарт Хеллер), ембодімент тренер.

Танцювально-руховий психотерапевт (Анна Халпрін, Бонні Берстин і ін. ), психодрама-терапевт, бодімайнд гештальт терапевт.

Досвід ведення груп з 2000р.

Директор і викладач Інституту «БіоСофт», директор тренінгової компанії "BioSoft".
Вероніка Костевич
Великий простір, 15:00
Психолог, танцювально-руховий терапевт, член ВГО «Арт-терапевтична асоціація» (Україна).

Співзасновник, ідейний натхненник і ведуча програм студії Honest Movement (Студія Сучасного танцю і Танцювально-рухової терапії)

Викладачка хореографії, модератор груп Автентичного Руху

Олена Желєзко
Маленький простір, 14:00
Лікар-психотерапевт, краніосакральний терапевт.

Засновниця Першої української школи тілесних терапій та Всеукраїнського інституту інтегративної психології та психотерапії.

Пройшла навчання за напрямком «Тілесно-орієнтована психотерапія» в Інституті психотерапії та клінічної психології м.Москва, «Когнітивно-поведінкова терапія» на базі Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії спільно з оксфордським центром КПТ. Також відвідувала семінари тіких викладачів: Олег Романчук (Україна), Девід Вестрбук, Денис Угрин, Менді Вейт, Еуан Хайс (Великобританія), Мааіке Наута, Леоні ван Генкель (Нідерланди), Річард Охрінг (Ізраїль).

Пройшла повний курс навчання краніосакральної терапії за програмою швейцарського Центрутілесної терапії, м Цюріх (Rosmarie Zimmerli, Corina Ciocarelli, Nora Keusgen, Alessandra Bianca Puligheddu, координатор і викладач Зубрій Л.Г.). Навчалася також, у Максима Гриценко (Росія, біодинамічна остеопатія), Anke Mintjes (Німеччина, Meditative Cranio Sacral), Ludo Deferme (Бельгія, КСТ в воді).


Світлана Піонткевич
Великий простір, 17:00
Перформер, викладач контактної імпровізації.

Закінчила Національну академію керівних кадрів культури та мистецтв, за спеціальністю: Балетмейстер - викладач сучасного танцю.

Навчалась у видатних майстрів: Лілії Климчук(техніка модерн),Тетяни Калішенко(техніка контемпорари), Руслана Баранова (контемпорарі та контактная імпровізація), Фрея Фауста (Axis sillabus),Олександра Андріяшкина(контемпорарі та імпровізація), Емманюель Горди(контемпорарі), Франчески Педули (афро), Марії Удод (контемпорарі), Эстер Гал(імпровизация та кі), Томаса Меттлера(імпровизація), Бенно Воорхама(імпровизація та кі), Ніти Літтл(імпровизація та кі), Анжеліки Доній(кі), Брентона Ченга(кі), Эндрю Харвуда(кі) та інших.
Попова Ольга
Маленький простір, 12:30
коуч, психолог, тренер
директор тренінг-центру "ЛАТЕРО"

Спеціалізації:
коучинг емоційної компетентності лідера, сімейний коучинг, коучинг переговорів.

Магістр психології, Член Української трансперсональної асоціації, Учасник міжнародної конференцій IBF (асоціації вільного дихання), Учасник міжнародної професійної навчальної програми GTT (США) з холотропного дихання і трансперсональної психології.

Сертифікована Міжнародним Еріксоновським Університетом Коучинга (Канада) як професійний коуч і бізнес-тренер.

Made on
Tilda