втІЛО поДОРоЖ
20-26 ЖОВТНЯ, ТУРЦІЯ
Буто та Sensitive Dance®
з Кеа Тонетті та
живою музикою від Тівітаві
дослідження природи через відчуття та рух
У баченні існування як єдності, де є тіло, розум і серце, можна танцювати, торкаючись глибини людської душі.

Тіло є чутливою і чудовою одиницею, в якій всі частини гармонійно спілкуються, містять час та простір всередині клітин, прописані там архетипами предковських спогадів; наші кістки, космос і матерія танцюють спіралями, хвилями, нескінченними, створюючи лінії перетину, наші органи постійно поглинають і виражають емоції.

Танець в контакті з елементами природи глибоко пробуджує відчуття організму і дозволяє досліджувати різні якості та тілесні відчуття. Природа вчить нас органічному руху, який викликає та підтримує танець.

Зустрічаючи енергію Землі, ми будемо живити власне вкорінення, знайшовши центр сили та миру, що підтримує розширення рухів та вертикалі в нескінченному просторі неба. Тіло, приучене і приручене суспільством і життям, трансформується, щоб повернутися до початкового тіла, до своєї природної сутності.

Повертаючись до нуля, до порожнечі, яскравості, повноти і багатих нескінченних можливостей, рухаючись у порожнечі і рухаючись цією порожнечею, перемішуючись від центру, у зв'язку з Землею, розширюючи своє дихання до Всесвіту, танцюючи красу і силу природи, внутрішніх пейзажів, спогадів, що живуть в теперішній час красі Буття, дозволяючи формам стати виразом душі.

Фізична практика на воркшопі органічно переплітається між різними дисциплінами: Sensitive Dance® та східні методи різного походження служать основою для Буто.
Класи супроводжуватиме жива музику від Тівітаві, акустичні та електронні звуки, що надходять від: тибетських дзвонів, барабанів, каменів, природних звуків, іграшок, флейти та голосу; ця музика створює звукові композиції, які підтримують та живлять танець, в умовах безперервної взаємодії між танцюючими та музикантами, що відбуваються в даний момент, і створює інший час, порожній та живий.
KEA TONETTI (IT)
Танцівниця, хореограф, виконавець та викладач, еклектичний художник
http://www.compagniakha.it/
Танцюристка, хореограф, виконавець та викладач, після довгого формотворчого шляху в танці, який розпочався у 1980 році, переживаючи різноманітні форми танцю від класики до сучасності, племен та ритуалів, в 2000 році приходить до Sensitive Dance та Butoh Dance, що дозволили їй йти на пошуки суті в танці, що виходить за межі зовнішніх форм.

В її подорожі вона познайомилася з декількома майстрами та художниками, які збагатили її дослідження, такі як: Рафаалла Джордано (Sosta Palmizi), Клод Колді (Sensitive Dance), Джо Фронті (Хара Йога), Ацуші Таконоучі (Буто), Йосіто Оно, Міцую Уесугі , Коу Мурубуші, Юкіо Вагурі, Жан Лааг, Хісако Хорикава, Нацу Накадзіма, Юміко Йошиока, Масакі Івана (Буто), Алехандро та Крісттабл Джодоровський (психомагізм та психошаманізм), Джейд Доніз (шлях Марсельського Тароту), цілителі і шамани з різних культур (сибірська, мексиканська, венесуельська). Крім того, починаючи з 2008 року вона вивчає спів і голос з Керолою Карузо (функціональний метод голосу Гісєли Роммерта), голос і спів тепер є для неї невіддільною частиною тіла та душі, на сцені та в навчанні.
У 2008 році заснувала компанію Compagniakha з Тівітаві.

Її дослідження в тантричній йозі та шаманізмі ведуть до танцю в контакті з природою і дослідження підсвідомих та духовних вимірів через її мистецтво, а також поглиблюють структури та енергетичні потоки тіла. З 1990 року вона виступала в різних театрах і танцювальних виставах, співпрацюючи з різними режисерами та хореографами, з 2008 року компанія Compagniakha випустила 25 вистав та різних імпровізацій, представлених на фестивалях, театрах та концертах в Італії, Німеччині, Будапешті, Базелі, Лондоні, Ліоні , Барселоні, Мехіко, Москві, Краснодарі, Одесі; Крім того, компанія співпрацює з декількома виконавцями, такими як: Хіроко Комія, Ацуші Такеноучі, Марек Джейсон Іслейб, Жан Лааг, Монік Арно (майстер театру Noh), Алессандра Пескета (режисер).

Багато років вона передає свої відкриття в класах та семінарах, що проводяться в танцювальних місцях, театрах та на доні природи, в Італії та за кордоном.
ТІВІТАВІ (Італія)
Звуковий та візуальний художник, звукорежисер та майстер звукового масажу, викладач Хара Йоги.
http://www.compagniakha.it/
Звукорежисер, художник та майстер звукового масажу, викладач Хара Йоги.

Вивчав культуру та музику різних етнічні групи: навахо з Арізони, саамські групи Норвезької Лапландії, тувинські народності в російській Монголії та Йолнгу, австралійських аборигенів.

Під час своїх досліджень він познайомився та співпрацював з кількома музикантами: Phil Drummy, Djalu Gurruwiwi (didjieridoo), Mari Boine (співання колін), Saynko Namcylak (обетонний спів), Амелія Куні (dhrupad singing), Лоренцо Галантіні (дюппай), Массімо Лагуардія (барабан таммора) Лоренцо Гаспероні (Джембе), Франческа Гуаландри (пневмофон) і Мауро Тібері (голоси). Він грав з Лоренцо Сангейдольцем, Фабіо Малізією, Давидом Ліворнесом, Ентеєм Хетте та Лоренцо П'єронгоном; для К. Джодоровського під час його психошаманійських обрядів, Клод Колді в майстернях «Чутливі танці» та майстерні Кей Тонетті.
Він досліджує зв'язок між звучанням і зціленням протягом декількох років, в 2008 році зустрівся з Альбертом Рабенштейном, з яким він пройшов тренінг зі Звукового масажу в Centro de Terapia de Sonido y Estudios Armonicos в Буенос-Айресі.

Практикував звукову йогу з Ріккардо Місто. Протягом 10 років він займається Психо-генеалогією з Крістобалем Джодоровським, а згодом і з Нефритом Донісом. З 2008 року він співпрацює з Кеа Тонетті, з якою він заснував Spazio Continuum та CompagniaKha, де вони створюють танцювальні спектаклі та Буто.
Made on
Tilda