Програма
ВТІЛО:Львів


2 паралельні зони

Великий і Малий простір

Кожне заняття: Лекція + Практика
Марія Бакало
Сучасний танець
На занятті з техніки контемпорарі будемо рухатись природньо і з повагою до тіла, враховуючи його потреби й бажання.

Згадаємо, як це - бути немовлям і пристосовуватись до середовища, опановуючи можливості свого тіла. Прості секрети полегшують підйом, пом'якшують падіння і спрощують стрибок. Зрозумілі й доступні форми, мобільність реакції та контроль швидкості - переваги усвідомленого тіла.

Техніка як запорука ефективності та продуктивності руху - інструмент доступний усім і кожному.
ДЖЕМ
Джем - це простір імпровізації та взаємодії.
Разом ми наповнюватимемо залу рухом та звуками.
Природа джему в тому, що кожен вільний вирішувати, що йому робити, коли і як. Разом ми несемо відповідальність за те, яку атмосферу створюємо.
Якщо ви вперше - не хвилюйтеся, спеціально навчені фасилітатори будуть м'яко направляти вас в цьому процесі:)
Ольга Кебас
Перформативні практики: простір комунікації.
Перформанс – один з самих цікавих видів сучасного мистецтва. Існуючи на стику багатьох жанрів, сполучаючи різні засоби виразності, перформанс створює свої власні унікальні можливості для існування висловлювання. Дослідженню однієї з таких можливостей, а саме – комунікативному простору – і буде присвячене наше заняття.
Розпочнемо з пошуку ключів до розвитку індивідуальних здібностей і вдосконалення навичок, необхідних для комунікації. Далі дістанемося взаємодії в парі і групі, використовуючи різні канали для зв'язку. І замішаємо все це як компоненти для створення комунікативного простору.
А, можливо, все змінимо і будемо досліджувати індивідуальну природу через взаємодію з оточуючим простором, а комунікацію через власні відчуття
Катерина Таранова
Бодіворк.
Заняття з курсу "Body Intelligence. Розвиток тілесного інтелекту через рух"
Бодіворк (bodywork) - це парна або групова практика тілесного розслаблення і навчання.

Зовні Бодіворк може нагадувати масаж, різниця полягає саме в принципах взаємодії між партнерами: ми практикуємо активне "слухання" через тіло, тому в процесі бодіворку стираються чіткі кордони між тим, хто насправді "пріймає", а хто "дає" ( в аналогії з масажем - між масажистом і клієнтом).

Бодіворк - це можливість:
- активного вивчення анатомії і біомеханіки тіла
- розслабиться і відчути своє тіло
- виявити нові ступені свободи в раніше незвичних рухах
- навчатися різним технікам роботи з тілом (від елементів тайського масажу до краніосакральної терапії)
- поділитися своїми знаннями і попрактикувати нові техніки

Формат бодіворка не прив'язаний до конкретної традиції, їм користуються як в танцювально-руховій терапії, так і в процесі навчання сучасному танцю, в різних терапевтичних методиках (Фальденкрайз, соматика Ханни, ребалансінг, деякі остеопатичні техніки тощо), в Контактній Імпровізації, в театральних тренінгах і т. д.
Катерина Таранова
Контактна Імпровізація
Мені подобається думати про КІ як про гру фізичних сил крізь людей в просторі. Неначе з'являються додаткові щупальця, що відчувають раніше недоступний шар реальності, на який ти завжди спирався звичним способом, а тепер можеш якось по-іншому :)
На занятті ми займатимемося як раз цим - розширюватимемо можливості своїх відчуттів та танцюватимемо в цьому розшіреному, наповненому увагою стані.
Ольга Маруснин
Соматичне малювання
Якщо творіння – це процес самопізнання, і якщо ми – це тіло, то давайте послухаємо Поля Гогена. Він каже: "я закриваю очі для того, аби побачити" Будемо фіксувати і транслювати свої тілесні відчування, емоції та дії через тонке усвідомлення руху і через малюнок.

Цей клас буде однаково цікавим і корисним для тих, хто вважає себе художником і для тих, хто – ні. Але якщо маєте улюблену пастельку – візьміть з собою.
Діма mon Shifu і Заріна
Капоейра: гра на баланс
Капоейра вважають національним Бразильським бойовим мистецтвом.
Але самі Бразильці називають її joga - гра)
На класі ми познайомимося з основними рухами з капоейри.
Спробуємо базові переміщення, кілька ударів і просту акробатику.
Вивчимо пару пісень на португальському .. адже капоейри не буває без музики))
Катерина Назарук та Тарас Дмитрів
Акро Йога: Вчись літати з нами

Якщо все життя Вас тягнуло кудись у височінь, а літати Ви не вмієте. Тоді Вам на Акро йогу. Запрошуємо Вас політати разом з нами. Можливо для когось це буде новинкою, а хтось зможе вдосконалити свою практику.
Акро-йога — це найвищий ступінь парної йоги, об'єднує духовну мудрість йоги, цілющу силу Тайського масажу і енергійність акробатики. Взаємодія з партнером і досягнення високого рівня довіри — основні цілі цієї нової практики, в якій поєднані три древні традиції.
Це творчий підхід до Йоги, коли двоє людей об'єднуються в єдине ціле і починають «дихати рухом». Краса починає проявлятися саме в русі, перетіканні з пози в позу. Ви відчуваєте незабутні відчуття від спільного виконання асан. Основа практики не сила, а баланс, тому кожен може спробувати себе в ролі «акробатки» або «акробата»
Лілія Мельник
Дослідження внутрішніх імпульсів тіла через дихання
Як тіло відкривається під час дихання? Які зміни відбуваються? Як повітря змінює якість та характер руху? Початок руху. Звідки наш рух бере початок? Яке наповнення? Спробуємо дослідити, дати відповіді на ці питання.
Будемо працювати з партнером та зосередимо фокус на якості руху, його м'якості та плавному перетіканні з однієї форми в іншу.
Як відкриватись через рух, малювати тілом?

Ключові слова: Вільний танець, Імпровізація, Техніка, Композиція, Перформативні практики
Ганна Гавриш
Слово і Дія
Тренінг з поєднання руху та слова. Як синхронізувати півкулі мозку, щоб одночасно легко імпроівзувати і тілом, і словом. Тренінг для тих, хто хоче пізнати максимум можливостей своєї психофізики.
Дмитро Наумець
Акторський тренінг
На занятті будуть акторські практики, які дозволять звільнитись від затисків та зажимів, та після яких ми зможемо відчути себе власниками свого тіла.

Основні принципи на нашому воркшопі будуть - Простота, Чесність, Щирість. Про свій тренінг я часто кажу - краще один раз спробувати, ніж багато розпитувати. усім Сонця
Марія Іванова
Контактна Імпровізація
Контактна імпровізація це неймовірно широкий напрямок, до деяких граней якого ми спробуєм доторкнутись.
Я хочу запропонувати вам досліджувати і спостерігати. Зануритись в відчуття зустрічі з партнером, побачитись з різними якостями взаємодії. Але перш ніж зустрітись з партнером шукатимем зустріч з собою, зустріч з опорою, і зустріч з оточуючим. І багато слухання, гра з наміром, відпускання тіла в відчуття "я живий".
Едуард Голяк
Йога дихання (пранаями)
Пранаяма - це дуже така історія про себе.

Про відчуття, про прийняття, про вміння відкривати. Про дихання як стан, дихання як процес, дихання як ціле окреме життя.

Не про фоточки в інстаграм, не про гарні пози і кольорові лосінки, а про живе, натхненне, дуже глибоке в собі. Приходьте, любі, будемо пізнавати себе через дихання.
Володимир Чупрін
Тіло та емоції
На занятті подосліджуємо зв'язок "тіло - емоції", згадаємо про роль тіла у процесах пізнання, а також дізнаємось, чому тіло буває в'язницею, а чому фортецею? І наостанок попрактикуємось у балансі "розум-відчуття".
Великий простір
Діма mon Shifu та Заріна
практики капоейри і сучасного танцю
11:00–12:30
Марія Бакало
танцівниця, перформер, викладачка Контактної Імпровізації
12:40–14:10
Лілія Мельник
танцівниця, перформер
14:50-16:20
Ольга Марусин
викладачка ілюстрації та креативного мислення
16:30-18:00
Катя Таранова
танцівниця, викладачка з контактної імпровізації, терапевт
18:10-19:00
Концерт-джем
відкритий для всіх бажаючих
19:00-21:00
Малий простір
Ганна Гавриш
викладач ораторського та акторського мистецтва, медіаконсультант, засновниця Майстерні успішних комунікацій.
11:00–12:30
Володимир Чупрін
гештальт терапевт, mindfulness практик
12:40–14:10
Едуард Голяк
викладач йоги
14:50-16:20
Дмитро Наумець
Актор, викладач, засновник проекту People of the SUN
16:30-18:00
Made on
Tilda