Програма

2 паралельні зони
та масажний простір

Кожне заняття: Лекція + Практика
Ольга Кебас
Перформативні практики: простір комунікації.
Перформанс – один з самих цікавих видів сучасного мистецтва. Існуючи на стику багатьох жанрів, сполучаючи різні засоби виразності, перформанс створює свої власні унікальні можливості для існування висловлювання. Дослідженню однієї з таких можливостей, а саме – комунікативному простору – і буде присвячене наше заняття.
Розпочнемо з пошуку ключів до розвитку індивідуальних здібностей і вдосконалення навичок, необхідних для комунікації. Далі дістанемося взаємодії в парі і групі, використовуючи різні канали для зв'язку. І замішаємо все це як компоненти для створення комунікативного простору.
А, можливо, все змінимо і будемо досліджувати індивідуальну природу через взаємодію з оточуючим простором, а комунікацію через власні відчуття
Катерина Таранова
Бодіворк.
Заняття з курсу "Body Intelligence. Розвиток тілесного інтелекту через рух"
Бодіворк (bodywork) - це парна або групова практика тілесного розслаблення і навчання.

Зовні Бодіворк може нагадувати масаж, різниця полягає саме в принципах взаємодії між партнерами: ми практикуємо активне "слухання" через тіло, тому в процесі бодіворку стираються чіткі кордони між тим, хто насправді "пріймає", а хто "дає" ( в аналогії з масажем - між масажистом і клієнтом).

Бодіворк - це можливість:
- активного вивчення анатомії і біомеханіки тіла
- розслабиться і відчути своє тіло
- виявити нові ступені свободи в раніше незвичних рухах
- навчатися різним технікам роботи з тілом (від елементів тайського масажу до краніосакральної терапії)
- поділитися своїми знаннями і попрактикувати нові техніки

Формат бодіворка не прив'язаний до конкретної традиції, їм користуються як в танцювально-руховій терапії, так і в процесі навчання сучасному танцю, в різних терапевтичних методиках (Фальденкрайз, соматика Ханни, ребалансінг, деякі остеопатичні техніки тощо), в Контактній Імпровізації, в театральних тренінгах і т. д.
Катя Таранова
Година руху
(розігрів перед джемом)
Все просто: в нас буде година, власні тіла, музика і рух.

Ми рухатимемося на хвилях образів та відчуттів - увага направлена всередину, рух направлений назовні. Даючи тілу можливість не зупинятися ми відкриваємо нові можливості власного руху та сприйняття.
Катя Таранова
Контактна Імпровізація
(вступ в джем)
Це буде креш-курс з КОнтактної Імпровізації. Почати танцювати за годину - без питань, от подиветесь :)

Ми торкнемося основних принципів і фокусів руху, які ми використовуємо в КІ: точка контакту, гра з вагою, просторове бачення, інерція і т.д. таким чином, що протягом джемв в нас буде можливість відчувати себе залученими та готовими до експериментів. В цьому нам допоможуть деякі "фокуси" і "трюки" для уваги, що, можливо, збиватимуть з пантелику, але допоможуть тілу затанцювати.

Класс буде цікавий для всіх рівнів практики:)
Сергій Семічев
Ергономіка руху в роботі з тілом
Ми все більше приділяємо увагу роботі з тілом, будь то масаж, бодіворк або остеопатичні техніки. Але як часто ми приділяє увагу правильності і ергономіці руху нашого тіла під час того, як ми працюємо з іншим тілом? Адже від цього безпосередньо залежить результат, самопочуття партнера і наше в тому числі. Ми розглянемо основні принципи впливу і переміщення для найменшої витрати наших власних сил, щоб наш наш масаж або бодіворк став не тільки допомогою, але і відпочинком для власного тіла.
Вадим Гавриленко
Bтiлення безпеки.
Тілесні навички якi допомогають вміщати досвід, який не вміщається.
Майстер-класс з Бодинаміки.
Цей майстер-клас познайомить вас з основами управління емоційними та енергетичними процесами, що виникають, коли життя підносить несподівані сюрпризи.
Руслан та Марина Баранови
Контактная Імпровізація.
Налагодження діалогу в танці між людьми.
Контактна імпровізація - це фізичний діалог між двома і більше людей. Ми зустрічаємося в танці і за короткий час намагаємося знайти взаєморозуміння, часом із зовсім незнайомими людьми.
А що потрібно, для того щоб діалог був дійсно діалогом? - Це увага і слухання. Якщо двоє постійно говорять, не слухаючи один одного, буде два не пов'язаних між собою монолога і контакт не відбудеться.
Те, чим ми займаємося, - це чутливість, увага, слухання і слідування. І в КІ для цього є безліч інструментів
Gala Sara & Юра Шкільов
АкроЙога
Акройога - парна практика йоги з елементами акробатики. АкроЙога спрямована головним чином на мистецтво комунікації і взаємодію із зовнішнім світом і іншими людьми. За допомогою практики акройоги, жінки можуть пропрацювати такі важливі аспекти відносин як довіру, відпускання контролю над ситуацією, грацію, пластичність фізичну і ментальну. Чоловікам корисно буде попрацювати в ситуаціях де від них вимагається стабільність, підтримка і опора.
Структура заняття:
- Знайомство, ігри, налаштування один на одного
- Парний розігрів
- Базові елементи в акро-йоги
- Перевернутие асани в акройоге
- Стояча акройога (верхня акробатика)
- Парне розслаблення і розтяжка
Марія Мартос
Прискорення вільного падіння
Прискорення вільного падіння - це величина з якої сила тяжіння тисне на нас щомиті. думаємо ми про неї чи ні, але гравітація постійно впливає на наші тіла.
Ціль мого заняття - фізично відчути це безперервне тяжіння землі, яке дає можливість пом'якшити або вибудувати взаємодію з опорою, відчути свою вагу, розслабити суглоби, заземлитись, знайти баланс між тонусом і розслабленням в русі. потім, збудувавши цей взаємозв'язок, ми подивимося на постійну гру падіння і пошуку балансу, як на танець

Свєта Пашко
Контактна Імпровізація: відпускаючи зайве
Викладаючи контактну імпровізацію, часто приходить розуміння, що я не вчу людей робити щось нове, а швидше, відучаю робити зайве. А значить, не витрачати так багато сил на зайву напругу в тілі, яка в даний момент зовсім не потрібно для того, щоб рух трапився. І тоді, можна невпинно танцювати годинами і навіть не спітніти.
На базі вправ КІ ми подивимося, як можна не створювати зайвий напруги в тілі, в розумі, в танці. Можливо, вперше побачимо це "зайве" і спробуємо відпустити. Це все те, що наше тіло знає і так, але наше соціально-культурно-емпіричне та інше нашарування часто створює каркаси, блоки, затиски і напругу в тілі там, де немає в цьому необхідності. Будемо танцювати, звичайно.
Василь Герасімов
Розслаблення сидячи.
Самокорекція для сидячого способу життя
У кожної людини вдома і на роботі є предмет, який представляє загрозу його життя. Це стілець. Шкода від тривалого сидіння така велика, що її важко чимось компенсувати.
Анатомічно і генетично наше тіло абсолютно не пристосоване для сидіння, та й стілець став масовим всього двісті років тому. Ще в минулому столітті клерки працювали за конторками, а гімназисти вчилися стоячи.
Сидіння більше 10 годин на день завдає більшої шкоди вашому здоров'ю, ніж куріння. Справа тут не тільки в нерухомості: стояти або лежати набагато корисніше, ніж сидіти. Багаторічне тривале сидіння уповільнює обмін речовин і підвищує ризик розвитку серцево-судинних хвороб, діабету, остеохондрозу, тромбозу, лимфостаза, ожиріння, геморою, простатиту. Не кажучи вже про загальному самопочутті і працездатності. Наш організм влаштований так, що він до всього звикає - тому крива поза з рукою, що підпирає підборіддя, може врешті-решт здатися зручною. Але чи готові ви дорого заплатити за це зручність?

Нажаль, від процесу «сидіння» ми не зможемо відмовитися, тому:
- Ми будимо заново вчитися сидіти зручно.
- Ви навчитеся займати правильне, зручне для вашого тіла положення.
- Навчитеся розслабляти тіло сидячи, для швидко відновлення своїх сил.
Як бонус, якщо встигнемо, попрацюємо з очима. Допоможемо їм розслабитися і підвищити гнучкість в тілі!
Юлія Артеменко
Сучасний танець: внутрішнє / зовнішнє
Так багато задоволення і радості в русі. Так багато кайфу і драйву в танці!
Друзі, запрошую вас танцювати! Сольно, в парі bkb в груповій взаємодії, бавлячись і граючись всілякими опціями і завданнями. Будемо брати натхнення з внутрішнього / зовнішнього. Смакувати і насолоджуватися спонтанністю імпровізації! Let's dance!
Віктор Ширяєв
Споглядання потокової природи тіла і що з цього слідує
Як часто ми ставимося до тіла як до об'єкта? Як до чогось, чим ми володіємо? Ми навіть так і говоримо: «Моє тіло». Але що це означає? Як можна володіти тілом і організмом, якщо усвідомлення «я» - це частина роботи цього організму? Як можна ставитися до тіла як до об'єкта, якщо ми завжди сприймаємо його суб'єктивно - як потік відчуттів, що постійно змінюються? Що відбувається при такій об'єктивації і присвоєнні? Нарешті, що буде, якщо відмовитися від цих ілюзорних ідей, і навчитися жити цим потоком?
На занятті ми розберемо кілька технік споглядання потокової природи тіла з підходу mindfulness, спробуємо сидіти і рухатися з цього стану, і обговоримо, як це може впливати на життя.
Віолетта Матюшенко
Свідомий рух
Свiдомий рух - рух шо йде з серединки. Готовнiсть вiдпустити себе в iсторiю-дослiдження. Що розкаже тiло? Якi його можливостi? Яка його iсторiя? Це будет клас, який поєднає у собi рух, розумiння свого тiла, глибинне слухання та щиру розмову з собою.
Перформанс playback театру "Как Дома"
Плейбек – це одна з форм сучасного некласичного театру, де немає режисування, сценарiю та пiдготовленного сюжету. Плейбек-перфоманс складаэться з реальних iсторiй глядачiв, що прийшли до нас. Ведучий запитує: «Хто має iсторiю?», хтось з глядачiв пiдiймає руку та виходить ближче до сцени, щоб подiлитися нею з аудиторiєю та акторами. Пiсля розповiдi актори iмпровiзацiйно вiдiгрують її на сценi. Ми не знаємо iсторiй наперед, ми не домовляємося перед тим, як зiграти. Ми слухаємо глядача та повертаємо йому iсторiю, що вiн розповiв. We play the story back to you. Для глядачiв це можливiсть бути почутим, вiдкрити у своїй iсторiї новi гранi та вiдтiнки. Вiдчути єднiсть та цiлiснiсть. Андрiй Утенков – актор, кондактор Альона Нестеренко – актор Алiна Шевченко – музикант Анастасiя Мартиненко – актор Наталiя Пефтiбай – актор Катерина Голубінська - актор, кондактор
Василь Герасімов
Розслаблення сидячи.
Самокорекція для сидячого способу життя
У кожної людини вдома і на роботі є предмет, який представляє загрозу його життя. Це стілець. Шкода від тривалого сидіння така велика, що його важко чимось компенсувати. Анатомічно і генетично наше тіло абсолютно не пристосоване для цього положення. Ще в минулому столітті клерки працювали за конторками, а гімназисти вчилися стоячи.
Сидіння більше 10 годин на день завдає більшої шкоди вашому здоров'ю, ніж куріння. Справа тут не тільки в нерухомості: стояти або лежати набагато корисніше, ніж сидіти. Багаторічна тривале сидіння уповільнює обмін речовин і підвищує ризик розвитку серцево-судинних хвороб, діабету, остеохондрозу, тромбозу, лімфостазу, ожиріння, геморою, простатиту. Не кажучи вже про загальне самопочуття і працездатність.
Наш організм влаштований так, що він до всього звикає, тому крива поза з рукою, що підпирає підборіддя, може врешті-решт здатися зручною. Але чи готові ви так дорого заплатити за цю зручність? Від процесу «сидіння» ми не зможемо відмовитися, тому:
- ми будимо по-новому вчитися сидіти зручно.
- ви навчитеся займати правильне, зручне для вашого тіла положення.
- навчитеся розслабляти тіло сидячи, для швидко відновлення своїх сил.

Оля Хася
Містецтво приймати массаж
Ви помітили, що дуже багато курсів про те, як робити масаж, найрізноманітніший, але чомусь ніхто не вчить як його отримувати?
А ми займемося саме цим. І почнемо з самого простого - ЧОГО Я ХОЧУ
Це дуже важливо - знати якого дотику мені хочеться, як сильно, як довго, де саме, і обов'язково вміти озвучити свої потреби і бажання. Для тих, хто торкається, ця практика про те, як бути точним і ясним в своїх дотиках, як працювати зі зворотним зв'язком, і як не робити більше, ніж просять ????

FAQ:
-Треба мати навички масажиста?
Ні, навичок масажиста мати не обов'язково, або ж навіть не потрібно. Але якщо ви массажіст- нічого страшного ????
-Треба буде роздягатися?
-Ні, ми працюємо в одязі, без масла.
-Приходити зі своїм партнером?
Зі своїм партнером приходити не обов'язково, але можна, якщо він теж хоче.
-Я перший раз, що мені потрібно знати?
Для початку, що це безпечний простір, де буде відбуватися тільки те, що ви самі захочете. Нічого, що вам не подобається відбуватися не буде. Власне, це ми і будемо тренувати.

Практика заснована на роботі Betty Martin "Bossy massage" та "Wheel of consent", а також підході Ненасильницького Спілкування (NVC)
Дмитро Кунін
Система дихальних вправ та динамічної медитації
Це інтегровані соматичні методи (Sundao ISM) - система дихальних вправ та динамічної медитації.

Практика, яка сприяє пробудженню енергії для рівного, ясного стану і розширення своїх можливостей.
Містить інтерпретації древніх вчень з точки зору цілісного благополуччя (well-being) як способу турботи про себе і про світ, як способу бути по-справжньому відповідальним Творцем і Майстром у власному житті.
Цей метод не пов'язаний ні з якою релігією.
Анастасія Рембецька
Імпровізація
Практика сфокусована на русі тіла, природному і цілісному.
Основою і інтересом процесу є розкриття і циркуляція внутрішньої енергії; пізнання свого тіла і прийняття його індивідуальних особливостей і багатогранності і самоусвідомитись в русі.
Метою практики є розширення вже звичних форм руху і поглиблення в відомі патерни поведінки.
Працюючи з партнером, ми продовжимо дослідження і приділимо чималу увагу якості руху.
Ірина Михайлюк
Аргентинське танго, як мистецтво спілкування: знайомство.
"Людині потрібна людина." (С. Лем, "Соляріс")
Клас "Аргентинське танго, як мистецтво спілкування" - це калейдоскоп культур різних народів їх звичаїв і традицій, музики, поезії, танців. Потреба людей одне в одному, в спілкуванні, розмові і привела до народження танго в далекі роки початку 19 століття.
Що ж приваблює в танго? Що робить живим цей інтерес?
Це зустріч, вона дає максимальну кількість енергії і приваблює людей в танго по всьому світу.
Це бесіда, це розмова - щира, чесна, наповнена почуттями і переживаннями.
Це діалог, розставання і післясмак пережитого.
Що ж відбувається на уроках?
Ми слухаємо себе, налаштовуємо наше тіло - інструмент ведення бесіди. Важливо бути дружним зі своїм тілом.
Ми знайомимося з особливостями та історією аргентинського танго, його відтінками і різноманітністю через танець маестро.
Ми створимо і станцюємо свою унікальну танго-імпровізацію, свій діалог.
Іншими словами, я дам Вам вудку і навчу ловити рибу. :)
Поговоримо ?! :)
Айна Вильберг
АЗВУКА: голос, рух, самовираження
Азвука – це система, що наближує нас до зустрічі із власним істиним звучанням, роль якого у житті безцінна. Органіка тіла, звука та дихання – ключі до здоров'я голосу
Юрій Волощенко
Воркшоп "Соматика - прорив у керуванні власним тілом"
Під час воркшопу ми проговоримо та відчуємо, що таке соматика Ханни, чи корисно змінювати свої рухові стереотипи. Ми зрозуміємо, навіщо ці зміни і як налагодити соматичний діалог із своїм тілом.
Катя Гордійчук
Знайомство з ембодіментом
На класі ми будемо знайомитися зі своїми звичними знайомими тілесними проявами, патернами та розвивати нові шляхи реагувати тілом та рухатися. Особливу увагу приділимо темі стійкості у ситуаціях стресу, нестабільності та конфліктів. Зниження стресового відклику та можливості саморегуляції. А також турботі про себе як необхідній навички жителя великого міста. Embodiment - наш спосіб жити в тілі і через тіло.

Тілесність, і зокрема, патерни поз, руху, напруги і тілесної усвідомленості - не просто функція. Це звички, які ми називаємо «я». Спосіб, яким ми тримаємося, рухаємося, присутні і тілесно висловлюємо інтенції, це наш спосіб керувати собою і виражати себе. Embodiment - не просто звичний спосіб жити і розуміти тіло як «об'єкт», а усвідомлене проживання своєї тілесності, життя в якості тілесної істоти. Це про те, «як ми відчуваємо, діємо і ставимося», або просто «спосіб, яким ми живемо
Анна та проект Huracán
Кружіння з живою музикою
Кружіння - це подорож вглиб себе, спосіб зустрічі і розмови з Богом, щось на стику танцю і глибинної медитації.
Мене постійно просять навчити кружляти. Моя відповідь для багатьох занадто проста: "Беріть і кружляйте!"
Це є абсолютно в кожному. Багато маленьких дітей кружляють, абсолютно не замислюючись про те, як вони це роблять.
Тому завдання нашого проекту створити простір, де це трапиться саме собою.
Музичним супроводом буде неймовірний проект Huracan - дует музикантів-мандрівників Латинською Америкою. В їх репертуарі - цілющі пісні з Амазонки, шаманські пісні племен Мексики, а також авторські пісні про шляхи, натхнення і саморозвиток.
Марина Гербановська
«Вільне дихання»
Уроки за методом Моше Фельденкрайза і Томаса Ханни
Цей воркшоп спрямований на відновлення зв'язків між руховими ділянками кори головного мозку і м'язами, які напружені.
Мета полягає в тому, щоб створити в тілі здатність рухатися з мінімальними зусиллями і максимальною ефективністю не завдяки збільшенню м'язової сили, а завдяки зростаючому розумінню того, як тіло працює.
Прямий шлях до нервової системи пролягає через усвідомлення і рух, і ми можемо допомогти пробудити і підтримати здатності організму до самоорганізації.
Часто буває так, що ментально ми впоралися з певним сильним переживанням, а в тілі перебудова не відбулася, м'язи звикли нас оберігати. Таким чином, утворюється м'язовий панцир, і часто ми йогонавіть не помічаємо. В такому випадку, рухова терапія може допомогти завершити досвід, приности радість і полегшення.
Іван Заверталюк
Фізичний театр
На занятті будемо вівільнювати і проявляти те внутрішнє що завжди готове до ризику, пошуку та гри. Будемо відкривати та пізнавати своє тіло та психіку через ігровий стан.
Попрацюємо з триєдинстовм Тіла-голосу-емоції, взаємна інтеграція цих трьох елементів повертає нас до цілісного стану в якому вивільняються накопичена енергія та відбувається скидання всього що нам заважає грати.
Андрій Венглюк
Усвідомлення Через Рух за методом Фельденкрайза
Групове заняття Усвідомлення Через Рух за методом Фельденкрайза - це розумний підхід до роботи організму.
Метод дозволяє перенавчити наш мозок, як управляти тілом, зробити рухи більш усвідомленими, вільними і органічними, поліпшити якість відчуттів і життя в цілому.

Андрій- Фельденкрайз практик з багаторічним стажем, закінчив навчальну програму Мартіна Буша та учасник професійної програми Елізабет Блум
Катя Таранова
Контактна Імпровізація. Соматичний підхід.
Ми підійдемо до Контактної Імпровізації з точки зору внутрішньої, соматичної, через відчуття внутрішнього руху. Від усвідомлення внутрішнього ми почнемо грати з фізичними силами навколо - соло, в контакті та в групі.
Валентина Левченко
Вокально коло "ЛУЧШЕПОЙ"
Те, що ми будемо робити, в інших місцях називається circle singing, free choir, співоче коло, вільний хор. Наші друзі з Бразилії називають це fritura Livra, що означає вільна прожарочка. Як би це не звалося, якщо ви колись бачили що робить з залом на своїх концертах Боббі Макферрін, брали участь або хотіли - приходьте и отримаєте.
Участь не вимагає підготовки, все що потрібно робити в процесі підкаже диригент-фасилітатор, ваше завдання просто розслабитися і дозволити собі отримувати задоволення від співу.
Денис Бучма
Йога-нідра
Йога-нідра - дуже глибока практика.
Зовні все виглядає дуже просто - ви просто нерухомо лежите на спині. Але саме завдяки непорушності, стає набагато простіше згорнути увагу всередину - на дослідження своїх почуттів, розуму і станів.
Олександр Мельниченко
Остеопатія для життя
Ми розглянемо різні остепатичні методи спрямовані на відновлення та профілактику здоров'я.
На занятті ви дізнаєтеся про основні принципи роботи людського тіла з точки зору остеопатіческій медицини.
Дізнаєтеся на практиці, що таке присутність і знаходження в тілі. Навчитеся методиці природного оздоровлення організму.
Contemplative jam
Contemplative jam з вступом від Каті Таранової
Contemplative jam (Споглядальний джем) - це простір вільної імпровізації в особливій груповій структурі.
Ми починаємо зі спільної медіації та налаштування і відкриваємо процес, в якому можна рухатися або споглядати нерухомо. Цей формат виник на основі структури Барбари Діллей Contemplative dance.
Процес передбачає три частини:
  1. Статичне споглядання - це стадія, на якій всі учасники джему займаються спогляданням себе сидячи, лежачи або стоячі - в будь-якій статичні позі. Якщо у вас є улюблена техніка медитації - можете використовувати її. Якщо ж ні - можна просто спостерігати свої тілесні відчуття протягом цієї стадії, не відволікаючись ні на що інше.
  2. Соло-споглядання або Розминка - це продовження медитації, але в русі - ви можете робити те, що потрібно вашому тілу саме зараз, соло.
  3. Джем - Відкритий простір: час коли ми можемо рухатися або споглядати в нерухомості. Це основна частина практики. Завдяки медитації простір наповнений увагою, завдяки танцю - рухом.
Якщо ви практикуєте Контактну Імпровізацію (або вже чомусь навчилися протягом заняття, що буде вдень) - ви можете взаємодіїти в такому форматі, однак це не обов'язково.
Анастасія Рембецька
State of movement
State of movement - стан, який народжується в процесі руху, рух який народжує стан.

Імпровізація сфокусована на русі тіла, природному та цілісному.
Основний інтерес всередині процесу - це розкриття і циркуляція внутрішньої енергії; пізнання свого тіла і прийняття його індивідуальних особливостей і багатогранності, самоусвідомлення в русі.
Метою практики є розширення вже звичних форм руху і поглиблення відомих патернів поведінки.
Працюючи з партнером, ми продовжуємо дослідження, приділяючи увагу якості руху.
Яна Мюррей
Ян Тайцзіцюань. Точка дотику або більше, ніж діалог
Розглянемо основи способів руху у бойвих техніках традиційного Ян Тайцзіцюань, як мистецтва конфлікту та взаємодії через практику тілесного контакту. Адже вміння відчувати, слухати, розуміти та взаємодіяти через дотик є основою не лише Тайцзіцюань як бойового мистецтва, а й здібності людини якісно тонкіше та глибше чути, розуміти себе і довколишній світ. А відповідно, обирати раціональні стратегії прийняття важливих рішень та будувати ефективні стосунки в усіх сферах своєї життєдіяльності.
Олександра Буц
Anti-age харчування для мозку та бадьорості
Поговоримо про те, яке харчування сприяє фокусу уваги, пам'яті та мотиваційній поведінці. Як харчуванням зробити мозок як можно довге молодим, молодість на клітинному рівні?
Олександра проходить спеціалізацію по розладам харчової поведінки в гештальт терапії. Член асоціації лікарів та психологів РПП: лікування та превенція. Досліджує взаємозв'язок харчування з корегуванням психоемоційних станів
Перший простір
Андрій Венглюк
Фельденкрайз практик
11:00–12:30
Анастасія Рембецька
викладачка сучасного танцю та імпровізації
12:40-14:30
Іван Заверталюк
перформер, викладач акторської майстерності
15:10-16:40
Катя Таранова
тілесний терапевт, танцівниця, викладачка Контактної Імпровизациї
16:50-18:20
Джем
простір танцювальної імпровізації
18:30-20:00
Анна Whirling та проект Huracan
20:00-21:00
Другий простір
Олександра Буц
Інтегральний нутріціолог та психолог
11:00–12:30
Валентина Левченко
бразильсько-українська викладачка вокалу
12:40-14:30
Денис Бучма
викладач крійя-йоги, засновник йога-проекту «МОКША»
15:10-16:40
Яна Мюррей
практик і викладач Тайцзіцюань
16:50-18:20
Олександр Мельниченко
фізичний реабілітолог, остеопат
18:30-20:00
Made on
Tilda