Регулярні заняття в Києві
ВТІЛО: клас
Кожну суботу класи з різних тілесних практик від спеціаліста в своїй темі

суботи з 13.00 до 15.00
Вулиця Жилянська, 97, Київ
ЛИСТОПАД
Діяти і бути з Дар'єю Вороніною
02.11
Простий принцип руху: Щоб відштовхнутись (push), потрібно спершу віддатись, здатися (yield ) Щоб підтягнутись, піти кудись (pull) -спершу потягнутись туди (reach).

Здавалося б, очевидні речі. Але як часто, захоплена ідеєю, що рух, відштовхування, досягнення цілей - це добре і схвально, я не даю собі часу відпустити прагнення, здатися тому, що є. Утримую напруження в тілі, п'ю чергову чашку чаю чи кави - бо страшно не встигнути; бо без кофеїну вже не вийде ігнорувати, що втомлене тіло потребує відпочинку, паузи, зупинки - зараз.

Чи можна знаходити мікропаузи під час руху, а не тільки в момент, коли одна пісня змінює іншу? Коли мені хочеться рухатись, а коли – бути в паузі? Запрошую дослідити це на занятті.

В основі заняття - елементи системи аналізу руху Лабана-Бартенієф

Дар'я Вороніна - bodymind практик, викладач контактної імпровізації.
Зареєструватися
Фестиваль сучасної тілесності ВТІЛО!
9.11
Фестиваль сучасної тілесності ВТІЛО!
Подробиці
Сома танцює з Катьою Тарановою
16.11
Увага! Заняття проводиться за адресою:
вулиця Олеся Гончара 30Б
студія «Maluma&Takete»

(біля метро Золоті Ворота. Вхід із двору. Орієнтуйтеся за показниками)

Ми поринатимемо у відчуття власної Соми через урок усвідомлення через рух "на килимку", лежачи, починаючи з заняття за методом Фельденкрайза. Трохи більше про метод тут
Далі - побачимо, які нові можливості руху ми можемо вокристовувати в танці, імпровізації.
Наша мета - як завжди, прийти в тіло, віднайти власний ресурсний стан, розрухатися, оновитися :)

Катя Таранова - тілесний терапевт, танцівниця, викладачка Контактної Імпровизації, соматичний викладач, учасниця професійної програми навчання за методом Фельденкрайза Елізабет Блум.
Зареєструватися
"Тілесна Абетка" з Вадимом Гавриленко
23.11
Що таке розуміти тіло?
Як ми можемо слухати і чути послання тіла?
Як налагоджувати відносини зі своїм тілом?
Це питання, в яких ви зорієнтуєтесь і отримаєте способи відповідати на них.
На майстер класі буде багато можливостей налагодити зв'язки між частинами мозку, що сприймають, відчувають та думають . Ми будемо багато рухатися і пробувати слухати і розуміти свої рухи.

Вадим Гавриленко - тілесно-орієнтований психотерапевт, викладач Міжнародного інституту бодінамікі (Данія), травматерапевт, спеціаліст з фізічної реабілітації, йогатерапевт, автор и ведучий систем управління психо-моторного ресурсами "Акваінтеграція" та "BodySapiens".
Реєстрація
Бразильський Грув з Валентиною Левченко
30.11
Дослідження музичного грува. Бразильські ритми і мелодії
Бразилія - наймузичніша країна в світі, численні емігранти з усіх куточків планети привезли з собою свої ритми і мелодії, і в перебігу століть перемішали це все в якийсь дивовижний мікс.

Кожен регіон країни має свої ритми і пісні, національна музика в цій країні найпопулярніша, кожен бразилець вміє танцювати самбу, стукати маракату і радіти життю на карнавалі.
Ритми і їх зв'язок з музикою створює унікальний характер музики цієї країни: ритми корінних племен, африканських хлопців, переселенців з Європи і Азії живуть у них в тілах. Окрім всіх видів перкусії, місцеві музики винайшли тілесну перкусію, і цей рух настільки популярний, що група Барбатукс з тілесної перкусією відкривала олімпіаду в Ріо.

На майстеркласі ми попрацюємо з вашою музикальністю через грув бразильських ритмів і мелодій. Ми розбиратимемо ритми і практикуватимемо їх в зв'язку з тілом - через тілесну перкусію, зверху накладаючт дивовижні бразильські мелодії.

Корисно для всіх, хто працює з тілесними практиками, хто хоче підвищити рівень музикальності і просто відчути на собі дивовижну бразильську культуру
Реєстрація
Що було в жовтні...
ЖОВТЕНЬ
Соматика з Алессандро Рівелліно
28.09
У цьому соматичному класі Алессандро, який більше 4 років працював з Біа Діаманте та Маргарет Лейсер (французька школа соматики), принесе свій власний підхід, натхненний цими двома важливими вчителями соматичної освіти Бразилії. Використовуючи техніку слухання тіла, соматичний та сінестичний досвід, ми прямуватимемо через шкіру всередину, і це запрошує нас до трансформації якості тілесного буття у зв'язку з навколишнім.

На соматичних заняттях ми рухаємось уважно та використовуючи принципи ненасиля і задоволення для навчання новим руховим звичкам та покращення самопочуття.
Зареєструватися
Соматика з Юрієм Волощенко
5.10
Соматика Ханни вчить впізнавати, змінювати і повністю звільнятися від рухових звичок, що викликають хронічни болі, які виникають через травми, стрес, напругу тощо.

Практика допомагає зменшити болі і нездужання, пов'язані з типовими скаргами на здоров'я, таким як: головні болі, нееластичні або хворобливі суглоби і м'язи, втома, погана постура, проблеми з диханням, обмежена рухливість тіла, наслідки травм, болю в спині і шиї, акумульований стрес / напруга і т.д.

Юрій Волощенко - викладач соматики та клінічної соматики (Інститут Інгла), лектор Університету Грінченка.
Зареєструватися
Втілення Згоди.
Дослідження через дотик з Олею Хасею
12.10
Що таке згода? Це коли обидва домовилися і добровільно погодилися на певну дію. Але іноді трапляється так, що нами маніпулюють, пропонуючи одне, а маючи на увазі (і роблячи) зовсім інше. Іноді це навіть робимо ми самі (часом, навіть не помічаючи цього)

Цей клас допоможе розібратися в таких моментах, навчитися розпізнавати такі ситуації, щоб мати свободу погоджуватися чи ні, а також допоможе уникнути ситуацій, в яких нам самим не вистачає ясності.

Ми працюватимемо через боді-ворк і дотик, адже через тіло інформація засвоюється найкраще.

Клас заснований на Wheel of Consent by Betty Martin.

Оля Хася - психолог, Bodymind практик, тілесний терапевт, викладач Контактної Імпровізації, творець методу «цілющий масаж живота», фасилітатор authentic relating.
Зареєструватися
Тіло і Простір з Вадимом Гавриленко
19.10
Як використовувати внутрішнє орієнтування для саморегуляції станів.
Клас, на якому ви зможете розібратися як прості тілесні дії допомагають вирішувати складні життєві завдання.

В ході цього дослідження ми звернемося до тих нейро-м'язових відносин, які допомагають співвідноситись частинам тіла. Потім подивимося як це впливає на сприйняття. В кінці-кінців - розберемося як стабілізувати стан, звертаючись до простої схеми тіла і знань про значення контакту з реальністю.

Вадим Гавриленко - тілесно-орієнтований психотерапевт, викладач Міжнародного інституту бодінамікі (Данія), травматерапевт, спеціаліст з фізічної реабілітації, йогатерапевт, автор и ведучий систем управління психо-моторного ресурсами "Акваінтеграція" та "BodySapiens".
Реєстрація
Ембодімент з Катьою Гордійчук.
Ресурс та турбота про себе
26.10
Будемо досліджувати:
- які ми, коли в ресурсі і які ваші індивідуальні способи його відновлювати
- як через підхід "Я-Ми-Воно" можна відстежити свої накопичення сили і місця її витікання
- турбота про себе:
* Де мені потрібно подбати про себе?
* Заради кого і з ким мені потрібно проявляти більше турботи?
* Навіщо мені піклуватися про себе?

Ембодімент - це те, як ми проживаємо життя своїм тілом. Наші тілесні звички формують наш образ думок, дії, те, як ми бачимо світ навколо нас. Розвиваючи тілесну усвідомленість, ми можемо виявити свої тілесні звички і патерни. Побачивши їх, ми можемо зрозуміти, як вони впливають на наше життя. І вже потім можемо вибирати, як ми хочемо бути, почувати себе і, виходячи з цього, формувати нову тілесність. Ембодімент заснований на таких дисциплінах: бойові мистецтва, йога, терапія тіла і психіки, танець, театр, усвідомленість, духовність і мистецтво.

Катя Гордійчук є другою сертифікованою Embodied Facilitator в Україні. Провідник, коуч в особистісному розвитку. Організатор заходів.
Реєстрація
Вартість
1 клас - 300 грн.
від 3 класів - 250 грн / клас
від 5 класів - 200 грн / клас
Локація
SIGNAL event hall
Жилянська 97. Київ

Як дістатися
Найближчі точки: метро Вокзальна та Універмаг Україна.
Вхід з вулиці Жилянської, в ковані ворота зправа від кафе DINER, далі в дворі проходьте до дверей з помаранчевим навісом - і шукайте вказівники SIGNAL event hall.
Всюди відкрито, без кодів.

[email protected]
+38 093 188 41 27 (Ксюша)
Made on
Tilda