ВТІЛО ПОДОРОЖ
20-26 ЖОВТНЯ, ТУРЦІЯ
Body-Mind Centering
з Алістером Едмундсом
дослідження серця, центру та голови
ІНТЕГРУЮЧИ розум і рух

Ці заняття - дослідження серця, центру та голови
Практика засновується на методі bodymind centering.


На заняттях ми глибше підемо у відчуття та вивчення трьох головних центрів тіла: Животу, Серця та Мозку.


Ми почнемо з практичних та конкретних знань з анатомії, що закладуть уявлення про власне тiло, навчать самостійно відкривати та дослiджувати рух та танець з самим собою та iншими.


Ці заняття можуть стати глибоко медитативним досвідом. Заспокоюючи розум і нервову систему, вони допоможуть змінювати рухові звички на більш конструктивні.


Під час занять ви відчуєте кращий зв'язок із внутрішнім пейзажем власного тіла, знайдете інші варіанти руху, відчуєте підтримку із власної глибини, м'які тканини тіла, що тримають м'язово-скелетний корпус.


Прийняти участь у воркшопах можуть усі, хто цікавиться вивченням тіла та дослідженням тіла через рух.
Отримані під час класу соматичного руху результати дослідження можна використати у будь-яких інших рухових практиках: в танеці, йозі, бойових мистецтвах або у повсякденному житті. Для участі не потрібна попередня підготовка.

Що таке Body-mind Centering?
Body-mind Centering® - це спосіб інтеграції руху, тіла та свідомості. Розроблене Бонні Бейнбридж Коен, це експериментальне дослідження, засноване на втіленні та застосуванні анатомічних, фізіологічних, психофізичних та принципів розвитку, використовуючи рух, дотик, голос та розум. Його унікальність полягає в тому,що завдяки деталізованим візуалізаціям кожна з систем тіла може бути усвідомленою та інтегрованою.
Alistair Edmunds (UK)
Викладач з соматичного руху, Школа Body-mind Centering
Викладач Контактної імпровізації в Південно-західній Англії
Somaticmovement.co.uk
Протягом 3 років я навчався в Школі Body-mind Centering (BMC), в рамках якої пройшов різноманітні курси у Великій Британії, Франції та Італії. Я викладаю регулярні заняття з контактної імпровізації (КІ) у Брістолі та танцюю КІ протягом 10 років. Я викладаю поглиблений курси соматики та вношу соматичний підхід у своє навчання в КІ протягом останніх чотирьох років. У мене також є постійний інтерес до різних практик руху, в тому числі: Скіннер реліз, Соматика Ханни, Фельденкрис, цигун, бойові мистецтва, танці та альпінізм.
Made on
Tilda